آموزش نقاشی و فروش تابلو

021-44070845

درباره استاد عبرانی

استاد صادق عبرانی:

استاد صادق عبرانی در فروردین سال ۱۳۳۳ در شهر آستارا چشم به جهان گشود. وی کودکی خود را در شهر اردبیل گذراند. ایشان دوره دبیرستان خود را در دارالفنون شهر تهران به پایان رسانده و برای ادامه تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی به شهر تبریز سفر کرده و در همان جا مدرک کاردانی خود را گرفت. ایشان در همان دوران تحصیل به مدت دو سال زیر نظر استاد آفاق در شهر تبریز به نقاشی با رنگ روغن پرداخت. وی پس از ازدواج در شهر اردبیل به تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی پرداخته و سپس مشغول به تدریس در آموزش و پرورش شد. اما تدریس، ایشان را از هنر مورد علاقه اش دور نساخت و به نقاشی، طراحی و خطاطی همت گمارد. وی در سال ۱۳۷۰ از انجمن خوشنویسان ایران مدرک عالی خوشنویسی گرفت. در سال ۱۳۷۱ به تهران نقل مکان کرد و از همان دوران به طور حرفه ای نقاشی با رنگ روغن و آموزش را ادامه داد.

ایشان با سی سال سابقه تدریس زبان انگلیسی بازنشسته وزارت آموزش و پرورش است و با داشتن بیش از چهل سال سابقه هنری و بیست سال آموزش نقاشی رنگ روغن، هم اکنون در هنرکده آذرخش مشغول به آموزش هنر می باشد. این هنرکده دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

استاد دارای دو فرزند دختر و یک فرزند پسر می باشد.

دختر بزرگ تر ایشان مونا عبرانی متولد ۱۳۵۹ با مدرک کارشناسی ریاضیات محض از دانشگاه شهید بهشتی تهران و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از دانشگاه آزاد تهران، به طور تجربی و زیر نظر پدر در زمینه رنگ روغن با بیش از ۱۵ سال سابقه حرفه ای با ایشان همکاری دارد.

دختر کوچک ایشان محیا عبرانی متولد ۱۳۶۶ دارای مدرک کاردانی گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی و مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران جنوب و مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنر و معماری و کارشناسی ارشد نقاشی از دانشگاه علم و فرهنگ، در زمینه های کار با مداد رنگی، پاستل، طراحی چهره با کنته، رنگ روغن و آبرنگ با بیش از پانزده سال سابقه کار حرفه ای به عنوان آموزگار با هنرکده آذرخش همکاری می کند.

پربازدیدترین آثار

Top of Page